ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Польща незмінно підтримує Україну в її боротьбі за територіальну цілісність – Збігнєв Рау

8 Квітня 2021, 16:51

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час переговорів з міністром закордонних справ Республіки Польща Збігнєвом Рау, який сьогодні перебуває в Україні з терміновим візитом на запрошення українського колеги, детально поінформував пана Рау щодо системного загострення Росією безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях України, стягування військ РФ до кордонів нашої держави, збільшення інтенсивності російської пропаганди.

Про це інформує пресслужба МЗС України.

Збігнєв Рау висловив занепокоєння цими діями Росії та запевнив: Польща незмінно та міцно підтримує Україну в її боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність.

Керівники української й польської дипломатії домовилися докласти спільних зусиль для консолідації дієвої міжнародної підтримки України у протидії російській агресії. Сторони обговорили поглиблення військово-політичної співпраці.

Польща висловила підтримку курсу України на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.

— Наші країни об’єднані спільним баченням минулого й майбутнього Європи. Україна є невіддільною частиною цілісної, вільної та мирної Європи, а її вступ в ЄС і НАТО стане природним етапом історичного процесу, — заявив Дмитро Кулеба.

Окрім того, сторони обговорили подальшу взаємодію у військово-технічному співробітництві, транскордонній і прикордонній співпраці, збереженні культурно-історичної спадщини, протидії наслідкам пандемії COVID-19. 

Читайте нас у Facebook
Мітки: