ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перед стажуванням у військах одеські курсанти вчаться діяти у ролі командирів взводів

5 Квітня 2021, 11:19

На полігоні центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) було проведено інструкторсько-методичне заняття з курсантами 2-го курсу факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ, яким  найближчим часом доведеться проходити стажування у підрозділах ДШВ ЗС України. Майбутні офіцери-десантники опановували знання та практичні навички з головної дисципліни тактичної підготовки, а саме: «Управління діями та тактики підрозділів Десантно-штурмових військ».

На заняттях курсанти, перебуваючи у ролі командирів взводів, відпрацювали порядок дій під час організації тактичного орієнтування особового складу та віддання бойового наказу. Кожному учасникові занять було визначено індивідуальне завдання, керівники уважно спостерігали за алгоритмом і послідовністю дій курсантів, ретельно оцінювали їхні вміння аналізувати ситуацію та ухвалювати відповідні рішення. Під час проведення практичних занять курсанти опрацьовували бойові графічні документи, закріплювали теоретичні знання та набуті навички з організації й ведення бойових дій у різноманітних тактичних умовах, демонстрували вміння керувати підрозділом у разі раптової зміни бойової обстановки.

— Між тим, як ми готували курсантів на початковому етапі війни і тепер, — колосальна різниця, — розповів керівник занять полковник Олександр. — Передусім ми враховуємо досвід ведення бойових дій, а також питання досягнення сумісності Збройних Сил України зі збройними силами країн НАТО. У процесі підготовки робимо основний акцент на практичному застосуванні здобутих знань. Вважаю, що такі заняття будуть дуже корисні для курсантів під час проходження стажування у військах на посадах командирів взводів. Їм доведеться працювати з підлеглими, а це не тільки вміння віддавати накази, а й відповідати за ухвалені рішення. Тому наше головне завдання — навчити їх професійного ставлення до своїх обов’язків. Здобуті навички стануть курсантам у пригоді та підготують їх до проходження стажування.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Вишкіл