ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Паска для друга»: з Рівненщини 1000 пасок поїдуть до захисників на схід України

22 Квітня 2021, 12:40

У межах акції «Паска для друга» у комунальному підприємстві «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» відбулося випікання та освячення пасок. А вже за кілька днів 1000 пасок та дитячі малюнки роз’їдуться по фронту, звіщаючи на війні, що «Христос Воскрес, Воскресне Україна».

Як повідомляє Рівненська обласна рада, ветерани, що лікуються у госпіталі, долучилися до акції – так вони символічно вітають з Великоднем своїх побратимів, які зараз беруть участь у бойових діях на сході України.

Кадровий військовий, учасник АТО/ООС пан Ігор, син якого зараз боронить кордони країни у складі бригади «Холодний Яр», розповів, що це його внесок у перемогу.

Ініціатором акції є начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк. До акції також долучилася голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Алла Черній, підприємці та небайдужі люди.

«Дуже важлива, емоційна, позитивна, сповнена добром і любов’ю ця подія. Атмосферу важко передати словами. Поранені бійці, з любов’ю, з щемом у серці прикрашали Святий Великодній хліб, щоб передати його своїм побратимам на схід! Дякую Любові Романюк за ініціативу та запрошення долучитись до хорошої справи! Спасибі всім небайдужим людям, які підтримали та допомогли реалізувати ідею», – поділилася враженнями Алла Черній.

Читайте нас у Facebook