ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Об’єднані сили готові до будь-яких сценаріїв на окупованих територіях — генерал-майор Віктор Ганущак

16 Квітня 2021, 15:41

Об’єднані сили готові до будь-яких сценаріїв розвитку подій на окупованих територіях Донецької й Луганської областей. Про це заявив заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак під час престуру для іноземних журналістів у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє Суспільне.

— Ми готові до різних варіантів розвитку подій, в тому числі якщо буде силовий розвиток. Зараз ми проводимо низку заходів, іде реагування на загрози з російської сторони, — сказав генерал-майор Віктор Ганущак.

Він повідомив, що окупанти постійно провокують українські війська на застосування сили. Відповідаючи на запитання щодо пропагандистських повідомлень про підготовку бомбосховищ в окупованому Донецьку, заступник командувача Об’єднаних сил зазначив, що це свідчення гібридної війни та нагнітання паніки.

— На сьогодні противник провів таку інформаційну оманливу операцію щодо доведення хибної інформації до населення, яке тимчасово перебуває під окупацією. Людей довели до того, що вони проводять ці заходи під керівництвом органів управління, які на тимчасово окупованих територіях. Люди там у паніці. Людям кажуть, начебто будуть якісь наступальні дії, — зазначив заступник командувача Об’єднаних сил.

Він додав, що провокації й неправдиву інформацію використовує РФ для поширення паніки. Росія постійно просуває наратив про те, що Україна начебто прагне знищити населення окупованих частин Донецької й Луганської областей.

Стежте за нами в Instagram