ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незаконну забудову прибережної ділянки біля Одеси буде зупинено. Територію облаштують для відпочинку військовослужбовців

7 Квітня 2021, 16:14

Під час робочої поїздки командувач військ Оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк особисто оглянув територію земель фонду Міністерства оборони України, які перебувають у користуванні військ об’єднання.

Особливу увагу командувач звернув на ділянку на узбережжі Чорного моря поблизу Одеси, яка є власністю Чорноморської селищної ради та перебуває в користуванні Міністерства оборони України. Тут були виявлені неправомірні дії з боку окремих підприємців, які звели тимчасові та капітальні споруди. Станом на сьогодні територія, на якій було виявлено незаконні будівлі, є власністю МО України, дозволу щодо виконання будівельних робіт тут нікому не надавали. Видача такого рішення-дозволу — виключно у компетенції посадових осіб оборонного відомства.

Задля захисту інтересів і законних прав МО України командування ОК «Південь» ухвалило рішення про звернення до правоохоронних органів щодо неправомірних дій власників споруд і звільнення території від майна, що не належить до фондів міністерства. Також у командуванні зазначили, що в майбутньому планують облаштувати цю територію на березі Чорного моря для безоплатного відпочинку військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Командування військ оперативного командування «Південь» вимагає від усіх власників незаконно зведених капітальних чи тимчасових споруд на землях фонду Міністерства оборони України негайно звільнити самовільно зайняті ділянки.

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram