ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращі іноземні виші зможуть відкрити філії в Україні – постанова уряду

12 Квітня 2021, 16:13

Кабінет Міністрів надав можливість створення територіальних структурних підрозділів найкращих іноземних вищих навчальних закладів в Україні, повідомляє Урядовий портал.

«Заклади вищої освіти України активно продовжують інтегруватися до  Європейського освітнього простору. Щоб стати на крок ближче до Європейського Союзу, ми відкриваємо нові кордони. Тож відтепер на території Україні передбачено можливість утворення територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти. Отже, найкращі світові практики сфери вищої освіти будуть реалізовуватися і в українських університетах», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що провадження освітньої діяльності територіально відокремлений структурний підрозділ іноземного закладу вищої освіти здійснюватиме на підставі дозволу, виданого МОН.

Іноземний заклад вищої освіти в разі подання документів має входити до одного з міжнародних рейтингів QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities — World Top 500 Universities і посідати при цьому місце не нижче ніж 3000.

«Не надаватиметься дозвіл на утворення територіально відокремленого структурного підрозділу іноземного закладу вищої освіти, який є юридичною особою з іноземними інвестиціями держави-агресора або держави-окупанта або юридичною особою, зареєстрованою на території держави-агресора або держави-окупанта, або юридичною особою, кінцевий бенефіціарний власник (контролер) якої є резидентом держави-агресора або держави-окупанта», — зазначили на урядовому сайті.

Читайте нас у Facebook
Мітки: