ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На строкову службу — зі своїм псом

12 Квітня 2021, 15:49

Якщо ви строковик і маєте собаку відповідної породи, то йти на службу можете разом з ним. Звісно, для службових цілей підійде далеко не кожен пес, та перелік підхожих порід — значний, не обмежується вівчарками. Це й такси, й кокер-спанієлі, ротвейлери, тер’єри…  Окрім відповідної породи, собака має бути з документами, здоровим і молодим. Вашого пса поставлять на всі види забезпечення, навчать потрібних команд.

— Насправді така можливість зацікавила багатьох хлопців, — прокоментував підполковник Роман Потерлевич, заступник військового комісара, начальник сектору комплектування Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. — До того ж набір до Державної прикордонної служби цього разу — значний. Якщо під час минулого призову — це було 20 чоловіків, то нині служити до прикордонників ідуть 150 вінницьких хлопців. Можливість проходити службу в кінологічних центрах приваблива й для тих, хто не має підхожого пса. Адже ні для кого не секрет, що опанувати фах кінолога на «цивілці» коштує, м’яко кажучи, не дешево. Завдяки ж строковій службі в такому центрі призовник отримує професію, що має попит.

У військкоматі прокоментували: поки реальних прикладів тих, хто зібрав усі необхідні документи й відправляється гризти граніт кінологічної науки разом зі своїм чотирилапим другом, немає. Адже окрім бажання, потрібно врахувати цілий ряд нюансів. Утім, призов ще триває, тож, можливо, рядовий Тузик з Вінниччини незабаром захищатиме державний кордон…

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram