ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині розпочалась підготовка строковиків-зв’язківців

15 Квітня 2021, 18:51

Азами військової науки та військовими спеціальностями за напрямками зв’язку військовослужбовці цьогорічного весняного призову оволодіватимуть і на базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, що на Полтавщині.

— Близько ста молодих воїнів першого етапу цьогорічного поповнення вже приступили до опанування програми загальновійськової підготовки, — розповів заступник командира навчального центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс. — Молодь прибула безпосередньо з військових частин, до яких і повернеться після завершення навчання. Первинне опитування та психологічне тестування новоприбулих свідчить про їхню позитивну налаштованість на сумлінне проходження військової служби.

Серед особливостей цьогорічного призову офіцер відзначив зростання, як порівняти з попереднім роком, майже на 20 відсотків кількості юнаків віком 18–19 років, які висловили бажання призватись на строкову службу. Зросла більш як на 15 відсотків і кількість воїнів з вищою освітою.

Після проходження курсу загальновійськової підготовки та польового вишколу наприкінці місяця воїни складуть Військову присягу. Далі водійський склад відбуде до своїх військових частин, а решта молодого поповнення розпочне опановувати курс фахового навчання за спеціальностями зв’язку.

— Оволодіння сучасною спеціальністю зв’язківця це не тільки цікаво, а й перспективно, — поділився своїми думками молодий воїн Сергій Осташко. — Сьогодні ця професія одна з тих, що користується великим попитом у цивільному житті і відкриває широкі можливості  для працевлаштування та саморозвитку.

Навчальний план складено й з урахуванням підготовки  другого етапу молодого поповнення в кількості майже 50 строковиків, які прибудуть з військових частин у червні цього року.

Фото автора

14

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram