ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині військові навчають школярів поведінці з вибухонебезпечними предметами

5 Квітня 2021, 16:50

Офіцери  оперативного командування «Південь» проводять серед молоді Одещини  активну  інформаційну кампанію з мінної безпеки. Так, під час чергової  зустрічі зі школярами військові розповіли про найбільш поширені типи боєприпасів та правила поведінки з невідомими предметами, які можуть виявитися вибухонебезпечними. Хлопчаки та дівчата натомість розповіли про свої «зустрічі» із мінами та набоями, що знаходили в лісопосадках чи на пляжах регіону. 

Найважливіше, що засвоїли під час заняття школярі, —  чіпати невідомі предмети або навіть просто залишені кимось речі небезпечно! Адже, як свідчить сучасний досвід, терористи можуть закладати вибухівку й в іграшки, й у портативну електроніку, й інші, зовсім «мирні» предмети.

—  Міни та інші вибухонебезпечні пережитки війн і військових конфліктів — страшна і підступна зброя, яка вкрала і скалічила безліч людських життів. І сьогодні на українській землі знаходять боєприпаси  Другої й навіть Першої світових війн. А на Сході країни люди потерпають уже від сучасних засобів ураження. Організовуючи такі заняття, ми намагаємось убезпечити молоде покоління українців від наслідків війни та розповісти їм про приховані загрози, з якими вони можуть зустрітися у повсякденному житті, —  зазначив офіцер ОК «Південь» Олег.

Ну а завершилася зустріч військових й дітлахів традиційним знайомством з засобами індивідуального захисту військовослужбовців. Найсміливіші навіть приміряли на себе шолом й бронежилет, зробили фото на згадку.

Фото:  служба зв’язків з громадськістю оперативного командування «Південь»

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram