ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На миколаївських резервістів чекають виїзди на полігони, марш-кидки, бойові та тактичні заняття

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2021, 14:53

У Миколаєві відбулись чергові збори громадської мобілізації ветеранів і цивільних «Миколаївські резервісти». Як раніше повідомлялось, нещодавно цей спільний проєкт презентували ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» й Миколаївського осередку «Національний корпус».

Як зазначають організатори заходу, чергові збори цивільної оборони пройшли на високому рівні. Учасники до своєї індивідуальної книжки внесли записи про заняття з тактичного пересування у групі на полі бою (лазертаг), поводження зі зброєю, тактичної медицини та мінно-вибухової справи.

— Сьогоднішні збори увійшли до серії регулярних щомісячних занять з підтримання військових знань ветеранів і навчання цивільного населення міста загальновійськових дисциплін, — розповідає один з організаторів заходу Ілля Шполянський. — Сама програма розширена й розрахована як на досвідчених вояків, так і на початківців. Загалом збори відбулись у гарній атмосфері та з добрим настроєм. Учасники із завзяттям відпрацьовували всі поставлені завдання та справно виконували нормативи. Резервістів чекають виїзди на полігони, марш-кидки, бойові й тактичні заняття, фізична підготовка тощо. Але я хочу уточнити, що братимуть участь тільки ті, хто відвідуватиме всі заняття, тобто лише постійні учасники.

Варто зазначити, що перед початком занять одного з учасників зборів — ветерана 79-ї бригади Дмитра Олійника — було нагороджено відзнакою Міністерства оборони України «За поранення».

Фото: Асоціація учасників та інвалідів АТО

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram