ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою

6 Квітня 2021, 18:20

У Теребовлянському зенітному ракетному полку завершилося тактичне навчання з окремим зенітним ракетним дивізіоном. Під час навчання підрозділ приведено в повну бойову готовність із заступанням на бойове чергування з протиповітряної оборони. Декілька діб особовий склад підрозділу працював у режимі, максимально наближеному до бойового. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Захід».

Практично відпрацьовані тактичні прийоми ведення протиповітряного бою, організовано безпосереднє прикриття позиційного району з відпрацюванням питань відновлення боєздатності після ведення бойових дій. Бойові обслуги тренувалися діяти по повітряних цілях за різних умов обстановки, з урахуванням набутого в операції Об’єднаних сил (АТО) досвіду.

Подробицями тактичного навчання поділився тимчасовий виконувач обов’язків командира полку підполковник Валерій Мащенко.

— Відпрацьовуємо механізми виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп та агентів-провокаторів умовного противника. Водночас особливу увагу приділяємо і психологічній підготовці військових, які тренуються, з метою формування психологічної стійкості та психологічної готовності до бою, — зазначив підполковник Валерій Мащенко.

Читайте нас в Telegram