ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Луганщині відкрито почесне консульство Литви

30 Квітня 2021, 13:51

«За вашу і нашу свободу!» Під таким гаслом у Сєвєродонецьку на Луганщині відбулась урочиста церемонія відкриття почесного консульства Литовської Республіки.

Захід відбувся за участю  начальника штабу – першого заступника командувача Об’єднаних сил генерал-майора Володимира Кидоня. Участь у ньому також взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки пан Вальдемарас Сарапінас, голова Луганської ОДА Сергій Гайдай, представники дипломатичного корпусу країн Балтії та представники міської громади.

Захід розпочався з виконання Державних Гімнів України та Литви.

Звертаючись до присутніх, пан Вальдемарас Сарапінас зазначив, що Литва та інші країни Балтії завжди були, є і залишатимуться надійними партнерами України в її боротьбі за територіальну цілісність, у її прагненнях на шляху до вступу в НАТО та Європейський Союз.

Генерал-майор Володимир Кидонь у своїй промові передав пану Вальдемарасу Сарапінасу офіційні привітання Міністра оборони України Андрія Тарана зі словами глибокої поваги та вдячності за всебічну підтримку оборонного сектору нашої країни.

Від себе особисто генерал-майор Володимир Кидонь додав, що відкриття почесного консульства Литовської Республіки в Сєвєродонецьку збіглося у часі з третьою річницею від початку операції Об’єднаних сил. І наші партнери з Литви та інших країн Балтії зробили неоціненний внесок у справу розвитку та підтримки Збройних Сил України. Литва гостинно приймала на лікування та реабілітацію наших поранених воїнів, надавала і надає військово-технічну допомогу, сприяла якісній підготовці наших підрозділів своїми військовими інструкторами. І головне – залишається надійним другом та союзником України у великій родині європейських народів.

Почесним консулом Литовської Республіки у Сєвєродонецьку призначено голову фонду «Корона князів Острозьких» бізнесмена, мецената і волонтера Робертаса Габуласа. Консульська установа Литовської Республіки на Луганщині буде сприяти зміцненню та розвитку українсько-литовської співпраці.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram