ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На адмінмежі з Кримом десантники відпрацювали відбиття нападу умовного противника

7 Квітня 2021, 9:48

Екіпажі бойових вертольотів армійської авіації та військовослужбовці підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню Об’єднаних сил Збройних Сил України, взяли участь у навчаннях із протидії морському десанту умовного противника на ділянці морського узбережжя.

Про це повідомляє пресслужба Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, українські військові продовжують виконувати завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострова. Водночас під час проведення заходів бойової підготовки воїни відпрацьовують питання навченості та злагодженості в умовах, максимально наближених до бойових.

— Цього тижня воїни-десантники були підняті за тривогою та здійснили марш у район виконання завдань. Зайнявши плацдарм, десантники приступили до виконання завдань з протидесантної оборони морського узбережжя, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, десантники провели спільні тренування з відбиття нападу умовного противника.

— Зі свого боку екіпажі вертольотів армійської авіації забезпечили вогневу підтримку десантників та відпрацювали заходи з евакуації поранених із поля бою, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, питання збереження життя і здоров’я військовослужбовців є неодмінним елементом вишколу захисників півдня України. Кожні тренування містять вправи з відпрацьовування надання домедичної допомоги постраждалим військовослужбовцям.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, правильна та своєчасна евакуація пораненого є запорукою його шансів на життя та повноцінне одужання. Тому всі, хто залучені до медичної евакуації, мають працювати швидко та злагоджено.

Читайте нас в Telegram