ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Митрополит Епіфаній звернувся до українців на тлі нових погроз Російської Федерації

16 Квітня 2021, 16:01

Росія, погрожуючи новою агресією, намагається поширити «вірус страху» серед українців. Але вони здатні впоратися з російською агресією.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав предстоятель Православної церкви України, митрополит Епіфаній.

Він зазначив, що мир є природним станом людства, і немає сумніву, що Україна, з милості Божої, здобуде мир.

«Але чи допоможе нам у цьому страх? Ні, страхом не перемогти. У ці квітневі дні ми входимо у восьмий рік війни. Війни, якої ми не хотіли, не ініціювали й не провокували. Ми ніколи не зазіхали на чуже, не прагнули поневолити інших чи загарбати чиюсь територію. Війни, в якій ми захищаємо Богом дану нам землю, наш народ і наші цінності», — наголосив митрополит.

Він підкреслив, що сусід-агресор добре знає про силу духу та єдності українців. «Нас не знищили обстріли й не зламала брехня агресора. Тож уже вкотре в паніці російська влада ширить «вірус страху», який століттями вирощує й культивує у підвладних їй сама, — погрожує знищити, брязкає зброєю, збільшує психологічний тиск. Страх — дійсно небезпечний «вірус», що може вбити зсередини. Але страх — це всього лиш інструмент, яким агресор хоче підкорити нас», — пояснив дії Росії Епіфаній.

Голова ПЦУ закликав не боятися і не падати духом, адже українці — це сильний народ, який вміє долати виклики.

«Пригадайте події 2014 року, як тоді поширювали «вірус страху», але перед лицем справжньої небезпеки страх зник, натомість молитви Церков та єдність народу, сила армії та мудрість дипломатів стали стіною супроти планів агресора. Як результат — ми зберегли державність, вибороли духовну незалежність, увічнену в Томосі, завоювали міжнародну підтримку, виховали сильну молодь, зуміли сформувати потужну оборону на лінії фронту і в серцях мільйонів співвітчизників», — додав митрополит.

Він розповів, що Православна церква України молиться за визволення територій від чужинців.

«Немає сумніву, переможемо й цю навалу. Наша Церква молиться за визволення від чужинців. Наші капелани опікуються військовими. Українська Церква — з українським народом», — написав митрополит.

26
Читайте нас у Facebook