ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міноборони зацікавлене у якнайшвидшому отриманні ракетного комплексу «Сапсан»

16 Квітня 2021, 15:02

Про це сьогодні, 16 квітня, повідомив заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк під час відеоконференції з питань виконання Державного оборонного замовлення 2021 року.

«У Міністерства оборони є наміри здійснити закупівлю ракетного комплексу середньої дальності «Сапсан», — заявив Олександр Миронюк. — Робота в цьому напрямку триває давно. Зокрема, торік ми підписали контракт з ДП «Антонов». Проте лише на узгодження всіх документів пішло більше ніж шість місяців. Водночас наголошую, що цьогоріч питання буде вирішено і Міністр оборони повідомить про те, що зробило військове відомство саме в цьому напрямку».

Міноборони зацікавлене у пришвидшенні процесу створення в Україні власного високоточного ракетного комплексу середньої дальності «Сапсан»

За його словами, проєкт «Сапсан» має на сьогодні готовність 70%. Все, що понад цю цифру, має фінансуватися державою, аби мати можливість виробляти власну високотехнологічну вітчизняну продукцію з подальшим забезпеченням нею Збройних Сил.

«Ми підтримуємо цю ідею. І сьогодні Центральний науково-дослідний інститут, інші наукові інституції, які функціонують у ЗС України, ретельно вивчають отриманий досвід.  Міністр оборони прийняв позитивне рішення», — резюмував заступник глави оборонного відомства.

Наразі, за словами Олександра Миронюка, триває технічна робота. У Міністерстві оборони сподіваються, що її завершення відбудеться за 2–3 місяці.

18
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: