ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Локдаун не зашкодив спорту тих ветеранів, які змінили стадіони на столичні парки»

15 Квітня 2021, 17:18

Попри карантинні обмеження, Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції при КМДА у співпраці з Національною радою спорту та реабілітації й Федерацією легкої атлетики України продовжують спортивно-реабілітаційну роботу із захисниками, які зазнали поранень на війні.

Щоправда, вже не на стадіоні «Олімпійський» та спортзалах, а на свіжому повітрі. Нині вони проводять безплатні тренування з легкої атлетики для ветеранів АТО/ООС та членів їхніх сімей у складі невеликих груп.

Про це кореспондентці АрміяInform розповів ветеран АТО, відповідальний за спортивну реабілітацію та патріотичне виховання при КМДА Руслан Боровик.

«Тричі на робочий тиждень, а також у вихідні ми збираємося невеличкими групами ветеранів та професійних тренерів, аби тримати себе у спортивному тонусі. У парках, скверах ми залюбки навантажуємо себе оздоровчими фізичними вправами. Це й забіги на короткі та довгі дистанції, і кардіотренування, і спеціальні силові вправи», — розповів пан Руслан.

У будні ветерани тренуються в Ботанічному саду імені М. М. Гришка або в Голосіївському парку, а у вихідні займаються на ВДНГ, Трухановому острові, на спортивному майданчику в районі Березняки.

Важливим є те, що ці спортивні заходи відбуваються під головуванням професійного тренера Наталії Крушинської. Вона є майстром спорту з легкої атлетики та викладає в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Зі слів Руслана Боровика, до цих тренувань можуть вільно доєднатися всі охочі ветерани АТО/ООС та їхні родини, звичайно, з додержанням карантинних правил. Локдаун жодним чином не зашкодить  спортивній реабілітації тих ветеранів, які перенесуть звичні тренування на свіже повітря.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram