ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсант-зв’язківець здобув «золото» у відбірковому турнірі з тхеквондо

12 Квітня 2021, 14:42

Нещодавно в Полтаві відбувся відбірковий турнір із тхеквондо, у якому взяли участь близько 300 спортсменів зі спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Харківська, Сумська, Одеська, Харківська).

У цьому турнірі взяв участь і курсант Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Дмитро Тупік, інформує пресслужба військового вишу.

У складі Полтавської федерації тхекводно під керівництвом тренера, володаря чорного пояса четвертий дан Юрія Шавира курсант-зв’язківець у напруженій боротьбі здобув золоту медаль, провівши два поєдинки.

Командування та спортивний комітет ВКСС ВІТІ всіляко допомагають та сприяють курсантам у проведенні тренувань та участі у змаганнях різного рівня. Адже спортивні змагання, тренування не тільки сприяють загартуванню й розвитку військовослужбовців, але й позитивно впливають на свідомість курсантів, зміцнюють характер, вчать не пасувати перед труднощами та противником. Все це вкрай необхідно для подальшої служби.

Читайте нас в Telegram