ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Курс молодого воїна» в ІТ-сфері для ветеранів АТО/ООС

6 Квітня 2021, 12:09

Після повернення з передової вчорашні військовослужбовці не завжди легко можуть знайти роботу та ресоціалізуватись. Вони потребують допомоги в отриманні професійного навчання та психологічної підтримки для реадаптації до цивільного  середовища.

Одним зі шляхів повернення до мирного життя є отримання нової професії. Проте проходження професійних курсів не гарантує одержання роботи. А пошук першої роботи може тривати місяцями, адже компанії не хочуть наймати людей без досвіду. І це перетворюється на замкнене коло.

Вихід із такої ситуації організатори ініціативи Veteranius https://veteranius.razomforukraine.org/veteranius вбачають у залученні ветеранів до навчання в робочих умовах з одночасною реадаптацією та соціалізацією. І вибрали для цього вони найперспективнішу та затребувану в Україні сферу – ІТ-технології.

Із 26 квітня Veteranius запускає «Курс молодого воїна», під час якого ветерани-новачки в ІТ працюватимуть у команді разом із досвідченими ІТ-фахівцями. Долучитися до навчання може ветеран з будь-якого куточка України. Зареєструватися можна за посиланням https://veteranius.razomforukraine.org/units/online до 17 квітня.

Організатори зазначають, що це не онлайн-курси, не начитка лекцій, не відео-уроки. Це навчання в процесі роботи у віртуальному офісі, онлайн у команді побратимів і посестер. Стажування триватиме 15 тижнів. Щодня 5 днів на тиждень необхідно виділяти щонайменше 2-3 години на навчання/роботу. Кожен тиждень – тематичний із отриманням знань у певній галузі. Двічі на тиждень – англійська  мова. По завершенні програми кожен студент-ветеран орієнтуватиметься в ІТ-професіях, матиме власний проєкт для портфоліо і рекомендації для роботи ІТ-компаніях, які є партнерами Veteranius.

Партнерами проєкту є: Razom for Ukraine, Electronic Republic. Technology NGO, Воїну – гідна праця, Зелена Смуга, Міжнародний інститут післядипломної освіти, Жіночий ветеранський рух, Мінветеранів, BWN Group LLC, Cisco Networking Academy, Інститут гендерних програм. Робота віртуального офісу («Курс молодого воїна») здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook