ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувачі ВМС України та Естонії в режимі онлайн обговорили нагальні питання безпеки

8 Квітня 2021, 19:27

Командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа провів онлайн-зустріч із командувачем ВМС Естонії комодором Юрієм Саскою. Формат відеоконференції було обрано у зв’язку з пандемією COVID-19 на заміну запланованого візиту очільника українських ВМС до Естонії. Серед основних тем розмови – подальший розвиток співпраці між Військово-Морськими Силами обох країн, обговорення актуальних питань регіональної безпеки й поточного стану ВМС обох країн, визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва.

Під час зустрічі очільник українського флоту висловив слова вдячності іноземним колегам за багаторічну підтримку та співпрацю у сфері розвитку національних ВМС та зазначив, що досвід Естонії у переході на стандарти НАТО є цікавим для нашої сторони.

− Представники флоту Естонської Республіки завжди бажані гості на спільних навчаннях, зокрема серії «Сі Бриз», до яких вони щорічно долучаються. Це є знаком підтримки з боку Естонії наших Військово-Морських Сил, − наголосив командувач українського флоту контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Під час діалогу було детально обговорено безпекову ситуацію в Чорному та  Балтійському морях, перспективи розвитку флотів наших держав, а також окреслено курс подальшої співпраці з обміну досвідом та визначено шляхи вирішення нагальних питань сьогодення.

Фото: служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook