ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КБ «Луч» уклало перші контракти на експорт «Вільхи-М»

7 Квітня 2021, 10:48

Україна підписала перші експортні контракти на постачання модернізованої ракетної системи залпового вогню «Вільха-М». Про це повідомили у пресслужбі ДП «Державне підприємство Державне Київське конструкторське бюро «Луч», яке входить до складу ДК «Укроборонпром».

− Укладені перші експортні контракти щодо постачання модернізованої РСЗВ «Вільха-М», − відзначається в повідомлення.

Нагадаємо, що «Вільха-М» із коригованими ракетами Р624М калібру 300 мм призначена для ураження техніки та сили противника на дальніх відстанях, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку, об’єктів військово-промислової інфраструктури, наземних споруд складського та іншого призначення. Ракети здатні вражати цілі на відстані до 110 км.

Над створенням «Вільхи-М» працювало півтора десятка підприємств українського оборонно-промислового комплексу під керівництвом КБ «Луч».

Комплекс «Вільха», який спочатку розроблявся як глибока модернізація РСЗВ «Смерч», було прийнято на озброєння Збройних Сил Україні у жовтні 2018 року та направлено в серійне виробництво. «Вільха» – це базова версія із бойовою частиною ракети 250 кг і дальністю ураження до 70 км. 

Комплекс «Вільха-М» є модернізованою версією ракетної системи, його можуть прийняти на озброєння у першій половині 2021 року.

Читайте нас у Facebook