ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хто поїде до Олімпії?

16 Квітня 2021, 16:20

З 2 по 8 листопада 2021 року у грецькій Олімпії — одному з найбільших святилищ Стародавньої Греції, де виникли й протягом багатьох століть проходили Олімпійські ігри, — відбудеться Міжнародний науковий симпозіум, присвячений розвиткові фізичної культури та спорту у світі.

Побуває на ньому й представник від Збройних Сил України. І хоча до світового наукового заходу ще більше ніж пів року, за ініціативою Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України 15 квітня було проведено науково-методичний семінар у режимі  відеоконференції. На заході, робочою мовою якого була англійська, обговорювали питання щодо особливостей організації фізичної підготовки та спорту військовослужбовців у системі бойового навчання військ (сил) і службово-професійної діяльності.

У роботі конференції взяли участь представники видів Збройних Сил України, закладів фізичної культури та спорту Міністерства оборони й вищих військових навчальних закладів. Оцінювала виступи заявлених доповідачів та їхні відповіді на запитання в ході семінару експертна комісія, до якої ввійшли провідні фахівці у сфері фізичної підготовки та спорту, міжнародного співробітництва та викладачі-текстологи англійської мови. За результатами семінару попередньо відібрано трьох кандидатів. Як повідомили кореспондентові АрміяInform в Управлінні фізичної культури і спорту, на них чекає ще одне випробування, яке й визначить єдиного учасника Міжнародного наукового симпозіуму в Олімпії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook