ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал-полковник Руслан Хомчак поінформував Головнокомандувача ЗС Естонської Республіки про безпекову ситуацію у районі ООС

16 Квітня 2021, 18:45

16 квітня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак у телефонній розмові поінформував Головнокомандувача Збройних Сил Естонської Республіки генерал-лейтенанта Мартіна Херема про поточну безпекову ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил, навколо існуючих міжнародно визнаних кордонів включно з АР Крим.

Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Під час розмови сторони обмінялися поглядами на актуальні та потенційні загрози і виклики регіональній безпеці.

– Збройні Сили України надзвичайно високо цінують дружні відносини між нашими країнами та вдячні естонському народові за тверду та незмінну підтримку незалежності нашої держави та допомогу Україні в нелегкий для неї час на шляху до євроатлантичної інтеграції. Залучення естонських військових інструкторів до підготовки військовослужбовців та підрозділів Збройних Сил України у рамках діяльності Об’єднаної групи з підготовки – Україна (JMTG-U) спільно з США та іншими партнерами є дієвим кроком з набуття українським військом взаємосумісності зі збройними силами країн-членів НАТО, – зазначив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Він повідомив, що Збройні Сили України у поточному році проведуть СКШН «Об’єднанні зусилля–2021» та українсько-американське навчання «Rаpid Trident–2021» із залученням широкого кола партнерів.

– Для нас є важливою Ваша підтримка, особливо протягом останніх семи років. Я вдячний Вам за Ваше рішення особисто взяти участь в проведенні Дня високоповажних гостей (Distinguished Visitors Day) у рамках СКШН «Об’єднанні зусилля–2021», що слугує ще одним підтвердженням підтримки Збройних Сил України, – повідомив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Особливі слова вдячності Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак висловив Головнокомандувачу Збройних Сил Естонської Республіки генерал-лейтенанту Мартіну Херему за проведення в Естонській Республіці реабілітації більше 150-ти поранених військовослужбовців ЗС України протягом років війни.

На завершення розмови Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак подякував естонській стороні за рішення направити в Україну в серпні поточного року парадний розрахунок Збройних Сил Естонської Республіки для участі у параді військ з нагоди 30-ї річниці незалежності нашої держави.

Стежте за нами в Instagram