ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десятирічна рекордсменка національних і світових рекордів подарувала Міністрові оборони України прапор, який здійняла над Говерлою

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2021, 16:39

Цього року в лютому відбувся «Перший Союзницький міжнародний зимовий військовий похід – «Загартовані війною». Військовослужбовці кількох країн НАТО разом з українськими воїнами, ветеранами війни на Донбасі штурмували вершину Говерли. 

Частина цих військових за окремим маршрутом уздовж хребта Карпат довжиною у 15 кілометрів відпрацьовували бойове злагодження й техніку ведення бою в горах за стандартами Альянсу. 

За дорученням Міністра оборони України заступник Міністра оборони Ігор Старобінський нагородив сьогодні українських учасників походу почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

— Для мене це почесна місія, — сказав у своєму виступі Ігор Старобінський, — лютневий похід ще більше об’єднав військових України, Сполучених Штатів, Литовської республіка, Канади, Великої Британії. 

Особливо хочу відзначити наймолодшу з учасників походу, десятирічну світову рекордсменку Ніколь Князєву. У складних зимових погодних умовах вона здолала найвищу вершину Карпат нарівні з дорослими…»

Під час нагородження сама Ніколь попросила пана Ігоря Старобінського передати Міністрові оборони України як вдячність за її участь у поході свій іменний прапор. Юна авторка майже трьох десятків національних і світових рекордів (у 10 видах спорту) власноруч здійняла цей стяг над Говерлою.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram