ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Держава започатковує нові програми підтримки ветеранського підприємництва

28 Квітня 2021, 14:59

Підтримка  ветеранів і створення ефективних  умов повернення  їх до життя в суспільстві  – питання національної безпеки. Про це заступник міністра  у справах  ветеранів Володимир Левчук  заявив  під час Форуму підтримки ветеранського підприємництва, який  відбувся у Києві, інформує пресслужба Мінветеранів.

− Ветерани найактивніші   представники громадянського  суспільства. Вони  захисники нашої країни, які, за необхідності, знову готові стати на захист української землі. І вони мають бути впевненні, що держава і суспільство дбають  про них. Сьогодні держава робить багато кроків, спрямованих на підтримку ветеранських підприємницьких ініціатив. Ми  об’єднали зусилля в цьому напрямку з громадським сектором, міжнародними та бізнес-партнерами й спільно формуємо комплексний  підхід,  зазначив Володимир Левчук.

За його словами, одним із важливих кроків стало  запровадження програми «Захист розвиток добробут»,  в якій буде закладено стратегічне бачення розвитку ветеранського підприємництва та підвищення рівня конкурентоспроможності захисників України на ринку праці, підтримка членів їхніх сімей та родин загиблих. Наразі програма формується.

− Для нас дуже важливо, що в цьому процесі ми не одні, з  нами активна частина ветеранської спільноти та ми відкрито обговорюємо ці питання на форумах, круглих столах. Крім того, при Мінветеранів створена робоча група, до якої ввійшли представники інших міністерств, провідних бізнес-асоціацій, яка  напрацьовує план реалізації програми «Захист розвиток добробут», розповів заступник міністра.

Володимир Левчук також додав, що Мінветеранів працює над концепцією створення державної онлайн-платформи підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів війни, яка стане першим своєрідним рекламним майданчиком для ветеранів-бізнесменів та ветеранів-роботодавців. У ній буде зібрана інформація про наявні державні та міжнародні програми підтримки ветеранського бізнесу, про товари та послуги, запропоновані ветеранами. Платформа стане ефективним  каналом обміну досвідом у започаткуванні власної справи та об’єднає ветеранів,  які прагнуть займатися підприємництвом.

− Мінветеранів у процесі створення українського ветеранського фонду, мета якого підтримка  ветеранських проєктів. Також  ми розробляємо  методики запровадження регіональних програм сприяння, які можливо буде використати в кожному регіоні України, сказав заступник міністра.

Наостанок Володимир Левчук підкреслив, що «ми усі − представники єдиного українського суспільства і наше завдання спільно підтримувати захисників нашої країни, створювати передумови  для успішного повернення ветеранів до життя в громадах, як у суспільстві, державній політиці, так і громадському секторі».

Додамо, Форум підтримки ветеранського підприємництва в Києві відбувся за ініціативи  ГО «Повернись живим». У ньому взяли участь  представники міністерств, народні депутати, ветеранського бізнесу та експерти.

Читайте нас в Telegram