ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цього року заплановано проведення самооцінки за стандартами НАТО чотирьох підрозділів ВМС

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Квітня 2021, 19:36

В Одесі відбувалися онлайн-консультації між представниками Військово-Морських Сил ЗС України та Морського командування НАТО щодо напрацювання алгоритму дій у питаннях проведення самооцінки 1-го рівня в рамках Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей НАТО чотирьох підрозділів Військово-Морських Сил.

Адже цього року під час навчання «Сі Бриз – 2021», заплановано проведення заходів самооцінювання десантно-штурмової роти морської піхоти, підрозділу спеціального призначення та двох підрозділів корабельного складу флотилії ВМС.

Українську сторону представляли командири патрульних катерів типу «Айленд» на чолі з офіцером відділу підготовки штабу Командування ВМС ЗС України капітан-лейтенантом Сергієм Руденком, а Морське командування НАТО представляв капітан 2 рангу Мішель Нітті.

– Під час онлайн-консультацій ми узгоджуємо питання щодо проведення оцінювання, розробляємо контрольний аркуш перевірки, згідно з яким будуть перевірятись та оцінюватись наші підрозділи, – розповідає офіцер відділу підготовки штабу Командування ВМС ЗС України капітан-лейтенант Сергій Руденко.

Заходи з оцінювання  рекомендується проводити саме під час міжнародних навчань, тому що в умовах проведення навчань,  які максимально наближені до критеріїв стандартів НАТО, набагато швидше досягається мета і завдання.

– Основним завданням такого оцінювання є набуття взаємосумісності з  підрозділами НАТО відповідно до їхніх стандартів та вимог. Стосовно патрульних катерів класу «Айленд» заходи з оцінювання потрібно проводити в контексті підготовки до операції НАТО в Середземному морі «Морський охоронець», – додав капітан-лейтенант Сергій Руденко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram