ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цього року на оздоровлення ветеранів Черкащини виділено понад п’ять мільйонів гривень

13 Квітня 2021, 20:05

У 2021 році Черкаська область отримала з державного бюджету 5,1 мільйона гривень. Кошти спрямують на оздоровлення 370 громадян, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та учасників війни, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету України.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Черкаської ОДА.

Крім цього, майже мільйон гривень отримала область на професійну адаптацію 111 ветеранів.

Також для забезпечення психологічної реабілітації учасників АТО/ООС держава додатково виділила 2,5 мільйони гривень. Ще 600 тисяч додали з обласного бюджету в межах чинної програми «Щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні та постраждалих під час Революції Гідності та воїнів-добровольців на 2018-2022 роки».

За словами директора Департаменту Руслана Чикало, у медзакладах області для стаціонарного лікування учасників АТО/ООС розгорнуто 671 спеціалізоване ліжко у 253 палатах підвищеної комфортності.

— Усім, хто звертається до лікувальних закладів, допомога надається безвідмовно, своєчасно, безоплатно та відповідно до галузевих стандартів, — наголосив посадовець.

Також він зазначив, що 1 лютого цього року Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни запровадив реабілітацію пацієнтів, що перехворіли на коронавірусну інфекцію, в тому числі учасників АТО/ООС. За перший квартал 2021 року медичну допомогу там отримали 117 ветеранів.

Підготував Владислав Дем’яненко

Читайте нас в Telegram