ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Близько 2000 воїнів Харківського та Чугуївського гарнізонів вакциновано від COVID-19

30 Квітня 2021, 16:29

У військових колективах Харківського та Чугуївського гарнізонів триває планова вакцинація проти COVID-19 військовослужбовців та цивільних працівників. Цю роботу розпочали наприкінці лютого і за два місяці щеплення AstraZenecа (CoviShield) чи іншими препаратами зробили вже близько 2000 осіб.

За словами командування Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, першими вакцинацію зробили військові медики, воїни деяких частин, що після ротації відновлюють свою боєздатність, та армійці, яких найближчим часом направлятимуть на Схід України у відрядження.

Щеплення на Харківщині проводять як у клініках ВМЦК ПнР так і в регіональних медичних закладах охорони здоров’я.

Як повідомив начальник Харківського гарнізону полковник Юрій Калгушкін, майже повністю виконали це завдання в окремій механізованій бригаді імені гетьмана Івана Мазепи та частині радіоелектронної боротьби. Також великий відсоток вакцинованих у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, розташованих в обласному центрі.

Разом із діючими армійцями, які мають статус учасника бойових дій, щеплення роблять і ветерани російсько-української війни на підставі наказу Міністра охорони здоров’я України.

— На цей момент вакциновано вже приблизно 400 хлопців та дівчат із бойовим досвідом, — каже активіст Харківської обласної громадської організації «Спілка учасників АТО» Юрій Корсунов. — Вакцинація препаратом AstraZenecа відбувалася в обласній та декількох міських лікарнях із дотриманням  усіх належних правил та медичних норм. Велику допомогу моїм побратимам у цьому питанні надає заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. На жаль, через об’єктивні причини цей процес дещо загальмувався. Та, як мене поінформували, у перших числах травня початкову швидкість щеплень захисників України буде відновлено.

До речі, днями до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону надійшли 3000 доз вакцини проти COVID-19, які, заради соціальної справедливості, направлять до одного з військово-мобільних госпіталів, щоб зробити щеплення військовослужбовцям Об’єднаних сил.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram