ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Автомобільна техніка полтавських зв’язківців технічний контроль пройшла успішно

30 Квітня 2021, 18:43

На базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центу, що на Полтавщині, відбулася перевірка готовності автомобільної та спеціальної техніки до виконання завдань за призначенням. Технічний контроль здійснювала робоча група військової інспекції безпеки дорожнього руху Полтавського зонального відділу ВСП. Іспит на готовність до експлуатації отримали близько 50 транспортних засобів навчального центру та водійський склад військової частини.

— Алгоритм заходу передбачає насамперед ідентифікацію транспортного засобу з наступною перевіркою його технічного стану, — розповів начальник  військової інспекції безпеки дорожнього руху Полтавського зонального відділу ВСП підполковник Юрій Гончаренко. — Акцент зробили на контроль справності вузлів та агрегатів, що безпосередньо визначають безпеку руху та охорону навколишнього середовища. Зокрема, це рульова й гальмова система, зовнішні світлові прилади, шини, відповідність нормативам світлопропускання скла тощо.

Упродовж  технічного контролю були також перевірена і документальна база щодо закріплення особового складу за транспортними засобами та наявність у військовослужбовців відповідних водійських категорій.

За словами начальника автомобільної служби навчально-тренувального центру підполковника Олександра Баганця, представники військової інспекції дали позитивну оцінку рівню готовності  транспортних засобів до експлуатації. Виявлені упродовж технічного контролю недоліки оперативно усували на місці.

Особливо була відзначена робота командира автомобільного взводу штаб-сержанта Світлани Япринцевої. Незважаючи на лише півторарічний досвід командування підрозділом, завдяки її наполегливості та сумлінності   підлеглі й закріплена техніка взводу витримали іспит з найвищими показниками.

— Очікуваний результат отримуєш лише тоді, коли справу робиш не за примусом або пунктами технічного регламенту, а зі свідомим  розумінням того, що це — складова безпеки нашої держави і її боєспроможності, — підкреслила пані Світлана.

18

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram