ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

28 000 військових із 26 країн: у Європі тривають масштабні навчання

6 Квітня 2021, 12:53

Наразі по всій Європі відбуваються масштабні військові навчання під керівництвом США та НАТО DefenderEurope 21 (захисник Європи. – Ред.), які триватимуть до червня.

Про це повідомляють Посольство США у Києві та Місія США у НАТО у Twitter, Європейська армія США, передає Українська правда.

Військові навчання DefenderEurope 21 розпочались минулого місяця по всій Європі. Участь у них беруть понад 28 000 військових з 26 країн. Тренування тривають на понад 30 полігонах у десяти країн Європи.

Зазначається, що цього року програма Defender   включатиме значну участь ВПС США та ВМС США із залученням засобів протиповітряної та протиракетної оборони, активи бригад сприяння Силам безпеки армії США та нещодавно відновлений V корпус.

Навчання відбуватимуться на ключових наземних та морських шляхах, що з’єднують Європу, Азію та Африку.

Повідомляється, що у квітні підрозділи, які беруть участь у навчаннях, збиратимуть армійський запас на території Німеччини, Італії та Нідерландів.

Основна частина навчальних заходів відбудеться у травні. Завершиться DefenderEurope 21 у червні передислокацією сил і техніки, що базуються в США. 

План навчань передбачає:

–На початку – в середині травня армійці відпрацюють повітряно-десантні операції в Естонії, Болгарії та Румунії (у навчаннях братиме участь понад 7000 військовослужбовців з 11 країн);

– в середині травня – на початку червня понад 5 000 військовослужбовців з 8 країн розподіляться на 31 полігоні в 12 різних країнах для проведення навчань з вогневої підготовки. Також відбудеться спільна логістична операція на суші;

– понад 13 000 військовослужбовців з 19 країн будуть проводити вогневі, протиповітряні та протиракетні оборонні операції, а також відпрацюють широкомасштабну медичну евакуацію;

– у червні приблизно 2000 військових відпрацюють керівництво багатонаціональними сухопутними військами в спільних та комбінованих навчальних умовах, підтримуючи при цьому реальні операції у 104 країнах на двох континентах;

– в середині травня – на початку червня Африканське Командування Збройних сил США проведе навчання за участю 5000 військовослужбовців з приблизно 24 країн з медичної готовності, бойової стрільби, а також навчання повітряних, морських і передових командних пунктів. Навчання триватиме переважно в Марокко.

 

 

Читайте нас у Facebook