ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вогнева, інженерна, тактична підготовка…

3 Березня 2021, 12:28

Воїни окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького проводять навчання з бойової підготовки. До навчань залучені курсанти Національної академії сухопутних військ та Харківського інституту танкових військ, які проходять стажування в бригаді на первинних офіцерських посадах.

Заходи бойової підготовки відбуваються на одному з полігонів Житомирщини. З особовим складом танкових і механізованих підрозділів проводять заняття з індивідуальної, вогневої, інженерної підготовки та тактичної медицини. А також тактичної підготовки, водіння бойових машин та стрільби сходу.

Паралельно відбуваються планові заняття з підрозділами протиповітряної оборони бригади, які тренуються в організації прикриття основних підрозділів з повітря. Крім того, розрахунки ЗУ-23-2 відпрацьовують знищення наземних цілей (ворожого БТРа) на дальності 1200 метрів.

— Усі заходи відбуваються відповідно до плану бойової підготовки бригади на 2021 рік, — розповідає керівник навчань. — Головна мета навчань — підготовка підрозділів механізованої бригади до застосування за призначенням у складі Об’єднаних сил у районі проведення ООС.

Фото Наталі Рожнятівської

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook