ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У військові виші та ліцеї надійшло 15 тисяч спортивних одностроїв сучасного дизайну

31 Березня 2021, 15:43

Близько 15 тисяч спортивних костюмів уже надійшли до вищих військових навчальних закладів і військових ліцеїв ЗС України. 

Про це повідомив начальник Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Кузнецов, інформує пресслужба Збройних Сил.

— Відтепер курсанти й ліцеїсти мають змогу займатися фізичною підготовкою та спортивно-масовою роботою у комфортних спортивних одностроях сучасного дизайну та прийнятного кольору, — розповів Дмитро Кузнецов.

 За словами офіцера, розміри виробу на складах військових вишів є всі — від малого (на зріст 155 см) до великого (понад 200 см). Спортивний однострій оснащений центральною застібкою-блискавкою та має на лівому боці куртки світловідбивний логотип світло-сірого кольору — приналежність до ЗСУ.

 Довідково. Як зазначено у Технічній специфікації Міністерства оборони України на предмет речового забезпечення, «костюм спортивний є елементом спортивної форми одягу та призначений для використання військовослужбовцями Збройних Сил України під час проведення ранкової фізичної зарядки, індивідуальних і колективних занять з фізичної підготовки, інших заходів спортивно-масової роботи як у спеціально обладнаних приміщеннях, так і на відкритій місцевості у місцях постійної дислокації та в польових умовах».

19
1
Читайте нас в Telegram