ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У районі ООС представники ЦВС ЗС України навчалися проводити переговори

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Березня 2021, 13:25

Днями в районі проведення ООС представники структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України взяли участь у курсі з розвитку навичок ведення переговорів, комунікації та фасилітації діалогів між військовими й цивільними за методикою Гарвардського переговорного проєкту.

Метою цього курсу є розвиток у військовослужбовців комунікативних навичок ведення переговорів, вільного спілкування з різними людьми й у різних ситуаціях (ділових, побутових, кризових), а також підвищення культури спілкування (формального та неформального).

Разом з військовослужбовцями до навчання також було залучено представників військово-цивільних адміністрацій та активних мешканців громад, розташованих поблизу лінії зіткнення.

Учасники курсу здобули потрібні знання та навички для самостійного проведення діалогів між цивільними та військовими для пошуку спільних рішень щодо питань, пов’язаних із покращенням захисту мешканців громад на Сході України.

Заступник Командувача ООС подякував організаторам і тренерам за проведення двомодульного курсу для військовослужбовців та вручив пам’ятні відзнаки.

Слід зазначити, що курс було проведено в рамках проєктів «Посилення спроможності для захисту цивільного населення на Сході України» та «Розвиток спроможності для захисту цивільного населення на Сході України», що реалізує Центр захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та Європейського Союзу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,