ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Туреччина знову заявляє, що не визнає спроби анексії Росією Криму

16 Березня 2021, 17:49
Туреччина не визнає спроби анексії Росією Криму та підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це йдеться в заяві МЗС Туреччини з нагоди сьомої річниці окупації Кримського півострова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми повторюємо, що не визнаємо фактичної ситуації на півострові, яка є порушенням міжнародного права, та підтверджуємо підтримку суверенітету та територіальної цілісності України», – йдеться в документі.

МЗС Туреччини також наголошують на важливості захисту культурної ідентичності, безпеки та добробуту кримських татар, які є корінним етносом на півострові.

«Ми продовжуватимемо пильно стежити за розвитком подій у Криму», – заявили у відомстві.

Як повідомлялося, 16 березня 2014 року в тимчасово окупованому Росією Криму і місті Севастополі всупереч українському законодавству та законодавству Автономної Республіки Крим відбувся так званий “референдум” щодо статусу Криму – за силового тиску російських військових та воєнізованих “ополченців”, а також за підтримки пропагандистських російських ЗМІ.

Згідно з даними держави-агресора, 96,77% мешканців Криму нібито підтримали приєднання півострова до Росії, у Севастополі за приєднання до Росії “проголосували” 95,6% містян.

Більшість країн-членів ООН та інші міжнародні організації визнали інсценований окупантами кримський “референдум” нелегітимним.

Стежте за нами в Instagram