ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рідні загиблих на фронті вінничан зможуть отримати безкоштовні стоматологічні послуги на суму, що не перевищує 15 тис. гривень

2 Березня 2021, 14:59

У Вінниці затвердили нову пільгу для сімей загиблих учасників АТО/ООС. Відтепер не лише демобілізовані військовослужбовці, а й члени родини загиблих ветеранів війни зможуть отримувати муніципальну пільгу з надання стоматологічних послуг, а саме з ортопедичної стоматологічної допомоги.

Допомога надається одноразово шляхом безкоштовного надання стоматпослуг на суму, що не перевищує 15 тис. гривень на одного пільговика. У разі, якщо сума наданих стоматологічних послуг є більшою,  пільговик здійснює доплату за рахунок власних коштів.

У міській раді прокоментували, що за період 2018–2020 років ця муніципальна пільга була надана 115 людям на загальну суму 1,3 млн грн. Нині в черзі на ортопедичну стоматдопомогу перебувають 13 пільговиків. 

— Наразі до Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015–2021 роки» вносять зміни. Право на медичні стоматологічні послуги щодо ортопедичної стоматологічної допомоги  матимуть також і члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни АТО/ООС, які досягли повноліття. І найближчим часом буде затверджено новий Порядок надання цієї муніципальної пільги вже з урахуванням вказаних змін, — розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook