ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Протимінна безпека: представники операції місії Orbital діляться досвідом з українськими моряками

31 Березня 2021, 11:50

В Одесі на базі 59-го будинку офіцерів у межах навчально-тренувальної місії Orbital протягом трьох днів триватиме семінар на тему «Протимінні гідролокатори».

— За цей час ми плануємо ознайомити наших українських колег із загальними відомостями та процедурами застосування протимінних гідролокаторів, обговорити протимінну складову організації Північноатлантичного альянсу, а також питання експлуатації та технічного обслуговування гідролокаторів різних типів. До нашої роботи також долучатимуться інструктори королівських ВМС Великої Британії в режимі онлайн. Як результат, ми зрозуміємо, яким є на сьогодні рівень знань та досвід українських військових моряків, аби в подальшому, виходячи з отриманої інформації, створити для них спеціальний курс підготовки фахівців, — розповів інструктор, представник навчально-тренувальної місії Orbital капітан-лейтенант Джонатан Айлет.

До слова, у офіцера за плечима 23 роки служби в королівських ВМС Великої Британії. За цей час він брав участь у багатьох протимінних операціях у Середземному морі та Атлантичному океані.

— Проблема мінної безпеки в Азово-Чорноморському регіоні наразі є дуже важливою. Як відомо, жодне міжнародне навчання та тренування з кораблями країн НАТО, які відбуваються в акваторії Чорного моря, не обходяться без здійснення спільних протимінних дій під час морських маневрів. Тому питання підготовки спеціалістів протимінної боротьби за стандартами НАТО з метою впровадження досвіду передових країн українськими ВМС є необхідністю сьогодення, — зауважив Джонатан Айлет.

Українські військові моряки, зі свого боку,  впевнені, що передача та обмін досвідом, проведення підготовки особового складу, ознайомлення з методиками професійної підготовки за стандартами НАТО в межах місії Orbital дають не лише високі результати в їхній фаховій підготовці, а й допомагають налагодити взаємодію з представниками збройних сил провідних країн світу з метою подальшої скоординованої співпраці.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: