ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент розраховує на засудження Єврорадою російської гібридної агресії проти України

3 Березня 2021, 14:21

Для України важлива незмінна підтримка з боку Європейського Союзу зусиль щодо мирного врегулювання на Донбасі та винесення на міжнародний порядок денний питання повернення Криму. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський за результатами переговорів з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем у Києві, інформує пресслужба Офісу Президента.

Під час спільної заяви для ЗМІ глава Української держави відзначив важливість поїздки Президента Європейської ради на Донбас 2 березня, адже Шарль Мішель зміг на власні очі побачити ті жахливі наслідки, які спричиняє для України російська військова агресія.

Володимир Зеленський подякував Президенту Європейської ради за його особисту зацікавленість у розвитку відносин України та ЄС.

«Я щиро вдячний пану Президенту, Євросоюзу і його державам-членам за допомогу найбільш вразливим верствам населення на Донбасі. Йдеться про допомогу малому та середньому бізнесу, гуманітарну допомогу, інвестиції в життєво важливі об’єкти інфраструктури, підтримку громад та здійснення протимінної діяльності. Важливою для нас є також незмінна підтримка з боку Євросоюзу зусиль України, спрямованих на мирне врегулювання конфлікту», – наголосив глава держави.

Володимир Зеленський сподівається, що за підсумками засідання Європейської ради наприкінці березня буде надано потужний сигнал щодо засудження російської гібридної агресії проти України.

«Я не вірю у повернення до «business as usual» у відносинах між Європейським Союзом та РФ без відновлення територіальної цілісності нашої держави», – заявив він.

Читайте нас у Facebook