ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Після лікування надважкого поранення з Німеччини повернувся холодноярець Олексій Одинок

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2021, 17:09

В Україну після двох років лікування важкого поранення з Німеччини повернувся старшина мехбату окремої механізованої бригади «Холодний Яр» прапорщик Олексій Одинок.

Про це інформує «5 канал».

У Німеччину він потрапив після надважкого поранення. 8 квітня 2019 року російсько-окупаційні війська почали обстріл позиції Збройних Сил України «Зеніт» у районі Донецького аеропорту, зазначили в Новинарні.

Спершу життя військового рятували київські лікарі. Після десятка операцій, 14 травня 2019 року, Олексій Одинок разом з іншими пораненими бійцями був доставлений спецрейсом у Німеччину для продовження лікування.

Те, що Олексій вижив, медики називають дивом. Адже військовий загалом мав кілька десятків операцій, які супроводжувалися ускладненнями. Лікування військовослужбовця за кордоном тривало майже два роки.

— Сильні зараження були: руки, ноги, голови, очей, вух, усього. І німецькі лікарі боролися. Завзято! Бувало по три-чотири операції в тиждень. Кістки повинні зміцніти. Там реабілітація, ну а далі вже комісія вирішить: придатний чи не придатний на службу, — розповів він.

Незважаючи на надважке поранення та тривалу реабілітацію, Олексій Одинок хоче повернутися на службу, щоб і надалі боронити українські кордони від російської агресії.

У «Борисполі» військового зустрічали близькі, волонтери, активісти та журналісти.

Стежте за нами в Instagram