ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Вінниччині замість 28 районних призовних комісій працюватиме 6

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Березня 2021, 13:57

Цієї весни з Вінниччини заплановано призвати до війська понад 690 призовників. Цифра практично не відрізняється від торішнього показника.

— Трішки зменшили набір Збройні Сили, — додав Роман Потерлевич, заступник військового комісара, начальник сектору комплектування Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. — Натомість збільшили чисельність прикордонники та Національна гвардія. Якщо минулого призову до Державної прикордонної служби ми відправили 20 чоловіків, то нині мова йде про 150 строковиків.

Районні призовні комісії на Вінниччині розпочнуть роботу вже з 1 квітня. Призовна кампанія відбуватиметься в оновленому форматі. Принципи роботи змінилися через реформу децентралізації. Відтепер замість 28 районних призовних комісій працюватиме шість. Щоправда, для середньостатистичного призовника нічого не зміниться. Та й на якість роботи це не вплине.

— Підлаштовуємося під зміни в адміністративно-територіальному устрої області, — прокоментував підполковник Роман Потерлевич. — Такі вже вимоги часу! Але це не стане нам на заваді, щоб ефективно працювати й на належному рівні організувати весняний призов. Для призовника механізм не змінився — він так само приходить на звичну призовну дільницю. Тож жодної плутанини не виникне! Єдине, що більше навантаження покладено безпосередньо на районні державні організації та голову комісії. Проте ми організували роботу таким чином, що до складу кожної комісії входять представники всіх районних територіальних центрів, тобто всіх 28 «колишніх» комісій.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: