ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині пілоти практикувалися літати в окулярах нічного бачення

19 Березня 2021, 19:55

Черговий робочий тиждень особовий склад  бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського, що на Полтавщині,  «закрив» трьома плановими льотними змінами. Польоти відбувалися за схемою день-ніч як у простих, так і у складних метеоумовах.

Завдання планових таблиць передбачали польоти  у визначену зону, по колу, виконання висіння та вильоти на майданчик.

Але головну особливість льотних змін, за словами командира частини, визначили завдання з відновлення навичок командирів екіпажів у нічний час. Планові вправи у цьому форматі пілоти здійснювали з використанням окулярів нічного бачення. Тому акцент групи керівництва польотами на безпекову складову та чіткий хронометраж дій льотних екіпажів був визначений як одне з пріоритетних завдань.

Протягом тижня пілоти авіабригади також відпрацювали практичні вправи з повітряного транспортування вантажів на зовнішніх підвісках та здійснили вильоти з тренування пошуково-рятувальної десантної групи.

Незважаючи на суттєве навантаження та динаміку льотних змін, і особовий склад частини, і матеріально-технічні засоби відпрацювали без порушень правил техніки безпеки та відповідно до норм технологічної дисципліни.

Наземні екіпажі та підрозділи забезпечення, за словами командування частини, поставлені завдання виконали  у повному обсязі, як і льотний склад авіаційної бригади.

фото автора

     

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram