ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині майже пів сотні захисників отримали земельні ділянки під будівництво

3 Березня 2021, 13:04

На Одещині у селищі Доброслав 48 учасників АТО/ООС отримали земельні ділянки під житлову забудову. Про це повідомила голова селищної ради Людмила Прокопечко.

– На черговій сесії депутати надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  площею по 10 соток кожному в нашому селищі на новоствореній вулиці з чудовою назвою  – Лицарів Зимового Походу. Ми всі з нетерпінням чекали на це не один рік, – зазначає пані Людмила.

Вона розповіла, що востаннє земельні ділянки в Доброславі виділяли ще у 2016 році. До слова, тоді близько 20 вільних наділів також були розподілені між  захисниками України. Тож, аби налагодити процес забезпечення учасників АТО/ООС земельними ділянками під житлове будівництво, було замовлено новий генеральний план, який передбачав збільшення площі території населеного пункту. Зрозуміло, що всі бюрократичні процедури тривали декілька років.

– У нас досить велика черга на земельні ділянки під забудову, але ми вирішили, що першими їх отримають саме наші воїни. Тож всі, хто подав заявку, а таких було 48 осіб, всі до одного отримали свої довгоочікувані 10 соток. Варто додати, що серед них не лише наші односельці-доброславці, є ветерани з інших куточків Одещини, які просто зневірились отримати землю у своїх громадах. Для нас же вони – у пріоритеті, – розповідає Людмила Прокопечко.

Наразі щасливим володарям земельних ділянок намагаються допомогти розв’язати питання, пов’язані з виготовленням технічної документації та оформленням власності на землю. Для того, щоб їм не доводилося витрачати свій час, величезні кошти та нерви, оббиваючи пороги відповідних кабінетів, пані Людмила шукає допомоги у небайдужих земляків.

Окрім земельного питання, в Доброславі також планують розв’язати питання психологічної реабілітації учасників бойових дій. У найближчому майбутньому планують розглянути та втілити в життя проєкти, пов’язані з адаптацією ветеранів до мирного життя.

– Попри складні соціально-економічні події, що відбуваються в останні роки в Україні, пандемію, спричинену COVID-19, ми намагаємося робити все можливе, щоб люди, які в цей час захищають нас від ворога на фронті, були максимально захищені в тилу, – підсумувала Людмила Прокопечко.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: