ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

МЗС вважає ескалацією намір Росії відкрити офіс своєї партії на Донбасі

23 Березня 2021, 14:25

Міністерство закордонних справ розглядає намір відкрити в окупованих Донецьку та Луганську представництво партії «Справедливая Россия — За правду» як черговий доказ ескалації Росією ситуації в ОРДЛО.

Про це йдеться у відповіді речника МЗС Олега Ніколенка на запитання ЗМІ про намір російської партії відкрити представництво на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

«Російська влада продовжує відкрито нехтувати Мінськими домовленостями та здійснювати кроки для затягування наразі непідконтрольних Україні районів Донбасу до свого політичного, економічного та електорального поля», — зазначив дипломат.

Він зауважив, що задекларована мета представницького центру «Справедливой России» сприяти реалізації виборчих прав «громадян Росії» — мешканців тимчасово окупованих територій грубо порушує законодавство та суверенітет України, відкриває поле для фальсифікацій на російських виборах.

Олег Ніколенко зауважив, що останнім часом у Росії ведуться активні дискусії про організацію в ОРДЛО виборів до Держдуми.

«Україна вже заявляла, що не визнаватиме легітимність таких голосувань. РФ має нарешті почати виконувати взяті на себе зобов’язання для досягнення політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту на основі повної поваги до суверенітету України, дотримання вимог українського законодавства та норм міжнародного права», — наголосив речник МЗС.

Нагадаємо, як повідомляється на сайті російської партії «Справедливая Россия — За правду», голова фракції «Справедливой России» в Державній думі Сергій Миронов призначив свого помічника Олексія Жигуліна «повноважним представником партії на окупованому Донбасі» і доручив йому створити в Донецьку «представницький центр», який прийматиме жителів окремих районів Донецької та Луганської областей.

 

Стежте за нами в Instagram
Мітки: