ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

МЗС Словаччини вибачилося перед Україною за жарт свого прем’єра про Закарпаття

4 Березня 2021, 8:53

Міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок вибачився за невдалий жарт свого прем’єр-міністра про «обіцянку Закарпаття» в обмін на російську вакцину.

Про це Іван Корчок написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні я спілкувався зі своїм українським партнером, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Я вибачився перед ним за недоречні заяви прем’єр-міністра Словацької Республіки Ігоря Матовича на адресу України. Мені тим більше шкода, що буквально кілька днів тому ми в Києві надзвичайно добре поговорили про те, як далі розвивати наші відносини», – написав він.

Нагадаємо, 3 березня МЗС України наполягало на офіційних вибаченнях від прем’єр-міністра Словаччини Ігоря Матовича за некоректні висловлювання про нашу країну під час інтерв’ю словацькому радіо «Експрес».

В українському відомстві заявили, що незалежно від мотивів, жанру чи контексту, заяви глави словацького уряду, які напряму зачіпають територіальну цілісність України, є категорично неприйнятними.

«Особливо образливими для українського народу звучать такі «жарти» в нинішніх умовах російської агресії та окупації Росією Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, а також частини українського Донбасу», – заявили в МЗС.

Вибачення перед Україною за жарт свого прем’єра про Закарпаття приніс міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: