ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Компанія «Артем» до кінця року виготовить партію 152-мм снарядів для Збройних Сил України

10 Березня 2021, 13:22

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», виготовить партію 152-мм снарядів для Збройних Сил до кінця року.

Про це в ефірі Security Talks розповів президент компанії ― голова правління Володимир Зімін, повідомляє Національний Промисловий портал.

Мова йде про артилерійські боєприпаси до систем «Гіацинт» у буксованому (2Ф36) та самохідному варіанті (2С5).

За словами керівника компанії, для цього є всі технологічні можливості.

― Ми дуже чекаємо, що першу поставку снарядів ОФ-29 для 2С5 чи 2Ф36 «Гіацинт-Б»  ми здійснимо  цього року, ― розповів Володимир Зімін.

Снаряд, що виготовляють на ДАХК «Артем», відрізняється від базового більшою механічною точністю та меншою похибкою щодо ваги, проте, на відміну від радянського зразка, український аналог зібраний з трьох частин ― донної, верхньої та конусної.

Необхідність складної конструкції, за словами виробників, зумовлена відсутністю  спеціального технологічного обладнання для глибокого пресування, які б дозволили спростити виробництво та здешевити сам боєприпас.

Також серед проблем із виробництва українських 152-мм боєприпасів до систем «Гіацинт» Володимир Зімін назвав поки що не вирішені проблеми з виробництвом гільзи до снаряда і спецхімії ― метальних порохів та бризантної вибухової речовини.

Стежте за нами в Instagram