ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Доля обрала найкращих

3 Березня 2021, 20:16

Примхи долі – вони непередбачувані. Учорашні випускники провідних вишів, працівники різноманітних установ, підприємці, одягнули військовий однострій й відправилися на службу до лав Збройних Сил України. Про це повідомляєть на facebook сторінці Військової академії м. Одеса.

Євген Бондаренко під час навчання у Державному університеті телекомунікацій в місті Києві вирішив для себе, що кожний свідомий громадянин України повинен окрім отриманої спеціальності вміти захищати свою країну, свій народ. Отримавши після завершення навчання на військовій кафедрі звання «лейтенант», Євген прийняв рішення виконати свій почесний обов’язок й відправився на другі курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса). Три місяці навчань за спеціалізацією позаду. Хоч і в недалекому, але вже у минулому Навчання, отримання базових знань, практичне виконання вправ із різних дисциплін. Аж ось – випуск, отримання сертифікатів, виїзд до військових частин, де протягом п’ятнадцяти місяців офіцери виконуватимуть завдання згідно з напрямками підготовки. В одному строю стоять командири взводів військової розвідки та десантно-штурмових військ, офіцери служби ракетно-артилерійського озброєння, служб тилу: речової, продовольчої та служби паливо-мастильних матеріалів. Хтось вже для себе вирішив поєднати свою долю зі службою у лавах Збройних Сил України, хтось придивляється… Але відсьогодні вони усі – захисники, надія усього українського народу.

У напутньому слові, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії (м. Одеса) полковник Юрій Клят наголосив на великій відповідальності, яка віднині покладається на молодих лейтенантів за безпеку українського народу й побажав, аби усі проблемні питання вирішувались легко, а негаразди обминали стороною випускників.

Стежте за нами в Instagram