ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

38 незаконно позбавлених волі та звільнених із полону РФ українців отримали матеріальну допомогу

31 Березня 2021, 14:26

Міжвідомча комісія Мінреінтерграції з розгляду питань, пов’язаних із визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їхній соціальний захист, ухвалила рішення  про виділення матеріальної допомоги ще 38-ми українським громадянам.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зокрема, виплати в розмірі 100 тис. гривень отримають 15 родин незаконно ув’язнених окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації українських громадян, які наразі перебувають за ґратами.

Окрім цього, по 100 тис. гривень виплатять ще 23 українським громадянам, раніше звільненим із російського полону.

Загалом 3,8  мільйона гривень будуть спрямовані на відповідні виплати.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Мінреінтеграції відновило роботу Міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їхній соціальний захист.

Так, у 2020 році матеріальну допомогу від держави отримали 116 сімей. Загальна сума виплат становить 11,6 мільйона гривень. Цього року, як повідомляла АрміяInform, Мінреінтеграції виплатило 1,2 млн гривень дванадцяти родинам незаконно позбавлених волі РФ українських громадян.

Рішення про виділення коштів фактично є додатковим інструментом публічної фіксації відповідальності Російської Федерації як держави-агресора, за порушення прав українських громадян і подальшого відновлення їх на рівні інституцій Європейського суду з прав людини.

 

Читайте нас у Facebook
Мітки: