ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Яке поповнення очікують у ВМС

23 Лютого 2021, 10:45
Яке поповнення очікують у ВМС

У Відділенні військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія» завершилась державна підсумкова атестація.

Іспити проходили у декілька етапів. Зокрема державна атестація розпочалась з  комплексного екзамену з навчальної дисципліни «Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка», під час якого курсанти показали чудові результати та успішно виконали усі нормативи. Потім випускники демонстрували свій рівень теоретичних знань за профільними предметами, а згодом безпосередньо на кораблях та катерах ВМС ЗС України проходила практична складова.

–  Ми готуємо професійні технічні кадри для корабельно-катерного складу, рівень теоретичних знань та практичних  навичок яких дозволяє їм виконувати завдання в умовах сьогодення. Так, протягом 2,5 року ми готували курсантів за спеціалізаціями експлуатації корабельних радіотехнічних засобів та засобів зв’язку, корабельного ракетно-артилерійського озброєння. Наші вихованці завжди залучаються до різноманітних заходів, які обов’язково стануть для них корисними у майбутньому. Наприклад, у 2019 – 2020 вони брали участь в державній програмі випробування ракетного комплексу Р-360 МЦ «Нептун», – розповів заступник начальника Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія» – начальник навчальної частини капітан 3 рангу Іван Бодня.

Також він зазначив, що завдяки збільшенню практичної складової навчання, зокрема морській практиці та стажуванню на бойових кораблях, катерах та суднах ВМС ЗС України, співпраці курсантів безпосередньо з особовим складом команд бойових частин, підвищився й рівень підготовки молодших спеціалістів.

– Наступного тижня 22 наші випускники поповнять флотську родину. Хтось з них проходитиме службу на кораблях і катерах, а хтось у берегових частинах Військово-Морських Сил ЗС України. Розподіл майбутніх посад здійснюється згідно з рейтингом за результатами іспитів, –  підсумував капітан 3 рангу Іван Бодня.

Фото: Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту НУ «ОМА»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Навчання та тренування