ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як не стати жертвою мін — військові тренувалися на Луганщині

25 Лютого 2021, 16:35

Ще тривалий час на території Донецької й Луганської областей актуальним лишатиметься аспект мінної безпеки. За роки війни ці терени  нашпигували безліччю вибухонебезпечних предметів, тут є безмір мінних полів і загороджень. Чимало втрат серед особового складу та цивільних — через порушення чи нехтування елементарними правилами мінної безпеки.

У військових частинах оперативно-тактичного угруповання «Північ» постійно проводять заняття з мінної безпеки. На базі однієї з частин під керівництвом заступника командира ОТУ «Північ» відбувся такий практикум.

Офіцерам з-поміж керівного складу частин під час занять практично продемонстровано дії щодо порядку встановлення та зняття мінно-вибухових загороджень, їхнього маркування, обладнання й утримання проходів на мінних полях, проведення інженерної розвідки маршрутів висування колон, ведення карт і відповідних формулярів.

Особливу увагу тут приділили діям з виявлення і протидії саморобним вибуховим пристроям. Тут продемонстрували зразки елементарних мінних «сюрпризів», котрі можуть очікувати військових у районі виконання бойового завдання. 

 

Головне у разі виявлені вибухового пристрою — ніколи не намагатися самотужки його знешкодити, для цього є спеціально навчені, з досвідом фахівці, які мають ухвалювати рішення на місці, — зазначив один з керівників занять підполковник Сергій.

Ураховуючи застосування російськими окупаційними військами дистанційного мінування протипіхотними мінами ПОМ-2 у Хуторі Вільному, що мав місце 23 лютого, на занятті доведено алгоритм дій у подібних випадках.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування, Новини