ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як можна шукати роботу, розповідали у Veteran Hub у Вінниці

17 Лютого 2021, 19:50
Як можна шукати роботу, розповідали у Veteran Hub у Вінниці

А ви знали, що зареєструватися в Державній службі зайнятості тепер можна не виходячи з дому й для цього треба лише встановити додаток «Дія»? Чи про те, що можна скористатися базою та мапою вакансій на сайті служби, щоб знайти потрібну роботу в певному регіоні? А ще про те, як безоплатно вивчати англійську мову на платформі LingvaSkills, лише звернувшись до кар’єрного радника?

Про ці й інші можливості, які надає Державна служба зайнятості, розповіла вінницьким ветеранам Інна Молодченко, начальниця відділу активної підтримки безробітних. Зустріч проходила у Veteran Hub у Вінниці.

— Це інформаційний семінар для ветеранів і для тих військовиків, які планують скористатися послугами служби зайнятості, — зауважила пані Інна. — Наші кар’єрні радники особливо уважно ставляться до такої категорії, як учасники бойових дій, адже наше головне завдання — допомогти знайти роботу через пошук вакансій чи перенавчання й отримання іншого фаху.

Представник центру зайнятості ознайомила зі шляхами до працевлаштування, які надає служба. Це підготовка й написання резюме, відкриття власної справи, громадські й інші роботи тимчасового характеру, можливість отримати нову професію чи ваучер на навчання. Варто зауважити: ваучер одноразово надають ветеранам і звільненим військовослужбовцям, не зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні. На підставі ваучера здійснюється перепідготовка за робітничою професією; підготовка за фахом для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра чи магістра за іншою спеціальністю; підготовка на наступному рівні освіти.

Наголосила Інна Молодченко й на тому, що наразі багато інформації, яку надає служба зайнятості, можна отримати дистанційно. Особа з офіційним статусом безробітного в особистому кабінеті на сайті може контролювати виплати допомоги з безробіття й дізнатися про час наступного прийому в кар’єрного радника. Якщо виникли запитання з приводу працевлаштування, ви можете записатися на прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості, скориставшись електронною чергою. Так само на сайті є змога пройти профорієнтаційні тестування, скористатися найбільшою базою вакансій з усієї України, отримати додаткові навички з пошуку роботи та працевлаштування чи інформацію про послуги з перенавчання. А ще — створити власний кабінет шукача роботи.

Окрім того, на зустрічі фахівці Veteran Hub Вінниці ознайомили ветеранів з послугами, які надає команда простору. До речі, нині готується Меморандум про співпрацю між Veteran Hub та Вінницьким міським центром зайнятості.

11
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство, Новини, Соціальний захист