ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Винищувачі НАТО в Балтії минулого тижня чотири рази супроводжували військові літаки РФ

23 Лютого 2021, 11:05
Винищувачі НАТО в Балтії минулого тижня чотири рази супроводжували військові літаки РФ

Авіапатруль НАТО в Балтії минулого тижня чотири рази підіймався в повітря для впізнання та супроводу військових літаків Росії.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайті Міноборони Литви.

Зазначається, що 17 лютого був ідентифікований російський літак Іл-22, що летів від «материкової частини» РФ до Калінінградської області, з планом польоту, підтримуючи радіозв’язок з Регіональним центром управління повітряним рухом (RSVC), з включеним радіолокаційним транспондером. Іл-22 супроводжували два російські літаки Су-35, які повернулися на «материкову частину» РФ, з Калінінграда його зустрічали два Су-27. Ці літаки летіли без планів польоту, без радіолокаційних відповідачів і не підтримували радіозв’язок.

Того самого дня винищувачі повітряної поліції НАТО впізнали літак РФ Су-24, що здійснював переліт у напрямку Калінінградської області. Він літав без радіолокаційного відповідача, не підтримував радіозв’язок з RSVC і мав план польоту.

18 лютого авіапатруль НАТО впізнав російський літак Іл-22, який летів у міжнародному повітряному просторі з Калінінградської області РФ на «материкову частину» Росії – з включеним радіолокаційним транспондером, підтримував радіозв’язок з RSVC і мав план польоту. Його супроводжували два літаки Су-27, які повернулися в Калінінградську область, з материкової частини РФ його зустрічали два Су-35. Ці літаки теж летіли без планів польоту і не підтримували радіозв’язок.

19 лютого винищувачі повітряної поліції НАТО ідентифікували два літаки РФ, Іл-78 і Ту-134, які здійснили переліт у міжнародному повітряному просторі з Калінінградської області РФ на «материкову частину» країни. Цього разу вони летіли з включеними радіолокаційними транспондерами, підтримували радіозв’язок з RSVC і мали плани польоту.

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини світу та України