ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий контингент у Іраку Альянс збільшить у вісім разів

19 Лютого 2021, 13:02
Військовий контингент у Іраку Альянс збільшить у вісім разів

На засіданні Північноатлантичної ради, яке провели в режимі телеконференції, міністри оборони країн НАТО погодили продовжити тренувальну місію Альянсу в Іраку. Йшлося й про збільшення кількості військового персоналу до 4000 осіб.

Про це за підсумками другої зустрічі міністрів заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

― Сьогодні ми ухвалили рішення продовжити Тренувальну місію НАТО в Іраку для підтримки сил безпеки Іраку в боротьбі з тероризмом та для того, щоб ІДІЛ не повернувся у цю країну. Місія зросте з 500 до близько 4000 військовослужбовців, вона охопить більше іракських інституцій та райони за межами Багдада. Наша присутність є обумовленою, як і збільшення кількості військ. Ця місія здійснюється на запит уряду Іраку, з повною повагою до суверенітету та територіальної цілісності країни, ― заявив Єнс Столтенберг.

За його словам, нещодавно він провів розмову з прем’єр-міністром Іраку та запевнив його, що всі заходи з розширення тренувальної місії НАТО здійснюватиме за умови тісної координації з владою Іраку.

Він подякував Данії, яка взяла на себе роль лідера операції у цей критично важливий період,  та Канаді, яка була країною-лідером тренувальної місії НАТО в Іраку протягом минулих двох років.

Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армії світу